Tým advokátní kanceláře Šrubař & Partners

Zakládáme si na tom, že umíme víc než právo. Pracovali jsme na úřadech i ve velkých korporacích. Vypisovali jsme veřejné zakázky a připravovali jsme nabídky do jiných veřejných soutěží. Poradíme vám i nad rámec paragrafů.

Mgr. Luděk Šrubař

Managing partner

srubar@srubar.eu ​+420 736 764 751

Rozhodoval spory na Českém telekomunikačním úřadě, kde je dodnes členem rozkladové komise. V průběhu praxe pracoval na Ústavním soudě a jako korporátní právník pro Tesco Stores ČR a.s. Má blízko k informačním technologiím a autorskému právu. Právo vystudoval na Masarykově univerzitě, kde i přednášel. Právní poradenství poskytuje v češtině a angličtině.

TelekomunikaceIT PrávoAutorské a průmyslové právoLitigace (sporné právo)Startupy a investiceSmluvní právoPracovní právoPrávo hospodářské kriminality

Mgr. Bc. Lucie Baďurová

Partner

badurova@srubar.eu ​+420 728 443 849

Podává pomocnou právní ruku startupům a mladým firmám, ale neztratí se ani v korporacích, kde využijete její zkušenosti s veřejnými zakázkami a správou majetku z ústředního správního orgánu ČR. Studovala na Univerzitě Karlově a Policejní akademii, pracovala v ČSA a na Ministerstvu dopravy. O právu přednáší. Právní poradenství poskytuje v češtině, angličtině a němčině.

TelekomunikaceLitigace (sporné právo)Veřejné zakázkyStartupy a investiceSmluvní právoPracovní právoKorporátní právo

Mgr. Šárka Vlasaná

advokát

vlasana@srubar.eu

Po studiích na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně pracovala jako právník na Vysoké škole báňské, technické univerzitě v Ostravě. Krom toho vedla ostravskou pobočku významné pražské advokátní kanceláře, kde se zabývala hlavně právem pronájmu bytů a nebytových prostor. Nájemnímu právu se věnuje stále, stejně tak právu trestnímu a rodinnému. Hovoří anglicky.

Litigace (sporné právo)Smluvní právoPracovní právoVymáhání pohledávek

Mgr. Sláva Taragelová

spolupracující právník

taragelova@srubar.eu

Právo vystudovala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Zkušenosti sbírala nejen v ČR jako koncipientka ve Šrubař & Partners, ale i ve slovenském právním prostředí v JUDr. Miloš Taragel a spol., Advokátska kancelária. Věnuje se zejména obchodnímu právu, autorskému právu a právu k nemovitostem. Hovoří česky, slovensky a anglicky.

Autorské a průmyslové právoStartupy a investiceSmluvní právoKorporátní právoVymáhání pohledávek

Mgr. Ondřej Materna

spolupracující právník

materna@srubar.eu

Má za sebou studium práva a informatiky na Masarykově univerzitě v Brně a postgraduál Master of Laws in Corporate Law na Nottingham Trent University. Soustředí se na IT a právo vč. poradenství při investicích do technologických společností nebo jejich akvizicích. Navíc se věnuje právu průmyslového vlastnictví a ochranných známek. Hovoří anglicky.

IT PrávoAutorské a průmyslové právoStartupy a investiceSmluvní právo

Mgr. Daniel Thám

advokátní koncipient

tham@srubar.eu

Během studia na Fakultě právnické Západočeské univerzity v Plzni absolvoval studijní pobyt na Manchester Metropolitan University ve Velké Británii. Zaměřuje se zejména na právní otázky moderního podnikání: e-commerce, start-upy, autorské právo, právo obchodních společností či závazkové právo. Má zkušenosti s vymáháním pohledávek a mluví anglicky.

Autorské a průmyslové právoStartupy a investiceSmluvní právoKorporátní právoVymáhání pohledávek

Ing. Ivan Šrubař

finanční ředitel

ivan.srubar@srubar.eu

Po letech v pozici ředitele řízení jakosti ve společnosti Strojosvit se vrhl do podnikání v oblasti nemovitostí a finančních a investičních trhů. Stal se nesmlouvavou chodící kalkulačkou. Díky němu účetnictví advokátní kanceláře Šrubař & Partners sedí do puntíku. Neunikne mu žádná platba a před spaním si pročítá daňové zákony. Mluví anglicky a rusky.

Vymáhání pohledávek

Bc. Irena Dihlová

office manager

dihlova@srubar.eu

Irena je pravá ruka celé kanceláře. Kromě běžné administrativy a rešerší podkladů má na starost také správu pohledávek a komunikaci s povinnými, se soudy, správními, exekučními i policejními orgány a dalšími institucemi. Studovala na Slezské univerzitě v Opavě, pracovala v několika státních institucích a popovídáte si s ní i rusky a polsky.

Vymáhání pohledávek

Mgr. Jan Janoušek

advokátní koncipient

janousek@srubar.eu

Autorské a průmyslové právoLitigace (sporné právo)Smluvní právoKorporátní právo

Mgr. Kateřina Hricová

advokátní koncipient

hricova@srubar.eu

Během studia na Právnické fakultě UK získala cenné zkušenosti při práci na právním oddělení v nadnárodní společnosti, vyzkoušela si vyučování práva na pražském gymnáziu, vedla přednášky pro základní a střední školy i pro seniory. V rámci práva se zajímá především o ochranu osobních údajů, kterým se věnovala ve své diplomové práci a také při své stáži na Úřadě pro ochranu osobních údajů. Dále se zajímá o právo e-commerce, pracovní a korporátní právo, mluví anglicky.

Litigace (sporné právo)Pracovní právoKorporátní právoVymáhání pohledávek

Dejme se do práce

Kontaktujte nás